| a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi raspundeti la o intrebare.Eu am o prietena care din ultimul timp se comporta ciudat, nu mai vorbeste deschis cu mine nu mai este prietenoasa si chiar imi ascunde multe lucruri cum ar fi ca se intalneste cu un baiat.Eu am intrebat-o daca e adevarat iar ea a zis ca nu. Dar apoi am aflat de la o fata ca ea chiar iese impreuna cu el si ca le-a spus la majoritatea fetelor numai mie nu.Nu stiu de ce nu mi-a spus si mie acest lucru si noi suntem cele mai une prietene.Nu cred ca ar trebui sa mai vorbesc cu ea, dar decate ori am incercat nu m-am putut abtine.Toti imi spun sa nu mai fiu prietena cu ea deoarece nici nu ne potrivim intr-un fel dar eu sunt atasata de ea si nu pot sa ma despart asa de ea...suntem prietene de mici. Ce sa fac? Multumesc anticipat:*

3 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea despre asta. Vorbiti doar voi doua. Intreab-o de ce se comporta asa si de ce nu iti mai spune nimic...
Pana la urma trebuie sa rezolvati asta nu o poti lasa asa. Adica daca este prietena ta cea mai buna nu o poti inlocui atat de usor.winking
Eu cred ca va veti impaca si veti deveni din nou cele mai bune prietene. Funda? :*

| explică:

Alle multumesc pentru raspuns dar am incercat acest lucru de mai multe ori si fara senssad

| Tamy3 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa vorbesti cu ea, sa ii spui exact ce ai scris aici, exact ce simti si apoi sigur se vor rezolva problemelewinking. Poate ca nu va faceti suficient timp pentru voi...Si in legatura ca nu va potriviti...si asta ar trebui sa vorbesti cu eawinking, si daca vrei sa te iei dupa acele persoane care ti-au spus asta ai putea sa distrugi de tot prietenia voatra.Nu stiu. vorbeste cu eawinking