| desteptuka a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi raspundeti va rog la o intrebare
acum sunt clasa a 7 a cu mult timp in urma am aflat ca unui baiat ii placea de mine si chiar si in ziua de astazi o cred deoarece ma tachineaza face misto de mine ma introduce in discuii mere spune multe lucrui despre mine dar me e oftata cere o cred prietena cred ca vrea sa ma faca geloasa pe buna dreptate ca si eu incerc asta puteti sa imi spuneti daca ma place ce vedeti din comportamentul lui.ne cheama la fel la prenune

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Da, este posibil sa te simpatizezi si sa tina la tine. Dar nu am inteles ce vrei sa spui despre prietena ta.