| Kamy99 a întrebat:

as vrea sa intreb ceva. mi se pare foarte ciudat pentru ca parinti ma obliga sa invat, din cauza problemelor la scoala am inceput sa-i urasc. ce as putea face daca m-am gandit vreodata sa-mi omor parinti?
Ce ziceti [ sunt nebuna ] nu?straight face

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Doamne! cum sa faci asa ceva.Adica in ce fel te obliga te bate daca nu inveti sau cum ca nu prea inteleg.Nu stiu vorbeste cu cineva despre problemele astea cu un pshiolog, sau cu un prieten care ai incredere in el. Sper sa nu faci asa cevabig grin. Daca vrei trimite-mi un mesaj cu id tauhappy

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ce zici de un psiholog? Ce legatura are scoala cu parintii? Tu invata cat poti si mergi inainte.Se va termina si scoala odata, dar aceasta dorinta de a ucide nu e normala

| Absolut a răspuns:

Frecvent copii gandesc asa! dar tu cati ani ai? de obicei cand esti mai mic de ani se intampla. ca apoi te bat la cap si pe tine te doare in... ne intoarcem cu spatele si plecam!

| Kamy99 explică:

Stiu e infiorator. dar cateodata simt nevoia. nu stiu cu cine pot vorbi despre probleme de genul acesta

| alexcryss a răspuns:

Nu esti nebuna, ai doar anumite mici probleme specifice varstei.Si la mine a fost la fel dar am vorbit cu ei odata cand eram toti la masa si le-am spus ca nu sunt robot sa intelega.Si m-am axat pe istorie au vazut ca ma pricep si s-au mai potolit apoi m-am axat pe alte matrii si putin cate putin m-au recompensat