| ClaudiiaB a întrebat:

Buna TPU`. As vrea sa ma ajutati cu ceva. Puteti sa ma ajutati sa caut Windows Live Messenger? Eu il caut de o ora si nu il gasesc.

13 răspunsuri:
| ClaudiiaB explică (pentru SaBriinaa):

Am incercat de acolo deja si trebuie sa platesc..Sora mea l-a luat pe cel nou gratis dar nu isi mai aminteste de unde.

| ana233 a răspuns:

Http://windows-live-messenger.en.softonic.com/ baga in bara aia de sus de la internet. nu stiu cum sa-ti dau linkul... De acolo l-am descarcat si eu.

| ClaudiiaB explică (pentru ana233):

Poti sa imi dai id-ul tau de messenger? Ma refer la yahoo? Te rog.Sau ti-l scriu pe al meu?

| ana233 a răspuns:

Scuze sunt noua pe TPU...

| ana233 a răspuns:

De ce?

| ClaudiiaB explică (pentru ana233):

Sa mi-l trimiti tu daca poti.

| ana233 a răspuns:

De ce vrei sa vorbim pe mess? (yahoo)

| ana233 a răspuns:

Nu te descurci sa-l descarci? Spune-mi motivul te rog...

| ClaudiiaB explică (pentru ana233):

Nu imi merge..Nu mi-l deschide.

| ana233 a răspuns:

Stai sa incerc eu si-ti spun...

| ClaudiiaB explică (pentru ana233):

Gata am reusit..Multumesc oricum :*

| ana233 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge acum. Nu te superi, nu? Eu peste cateva minute trebuie sa plec la niste rude asa ca nu mai am timp sa- ti caut. Cand ajung acasa promit ca gasesc eu ceva. Sper ca nu te superi. Pa!