| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :*! As vrea sa ma ajutati in legatura cu facebook'u, deci am pagina cu pozele mele si acum vreau sa imi creez o pagina dinaia doar pentru apreciat cu poze, concursuri,. Si nu stiu cum se face! Dau funda la cel mai bun raspuns!big grin

1 răspuns:
| DieBitch a răspuns:

Intri pe orice pagină de facebook Ex: "Ești român hai cu noi " și în colț sus îți va scrie " creează o pagină și dai pe click". sper că te-am ajutat o zi bună!