| M3M4gdy a întrebat:

:* As vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva. Anul acesta am intrat clasa a VIII-a si nu prea stiu la ce liceu sa dau. Stiu ca mai estetimp dar vreau sa imif ac o indee. Eu as vrea sa intru la Mircea cel batran la mate info bilinv germana dar nu stiu ce sa zic. Eu as vrea sa merg udeva unde as putea incepe o limba staina de la 0 adica sa fac engleza si inca o limba(in afara de franceza).As vrea sa incerc sa fac si niste cursuri de japoneza sau chineza asta doar daca s-ar putea. Cu ce medie as putea sa intru sa mircea? ce ore o sa fac? la ce o sa dau teza? ce fel de liceu vi se pare? DAu funditza...multumesc!

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună,dai la ce liceu doreşti tu, să te gândeşti dacă faci şi faţă...şi media nu am de unde să ştiu că nu ai precizat oraşul sunt mai multe licee cu acelaşi nume, ai grijă şi învaţă mult la limbi străine.

| M3M4gdy explică (pentru Brâncuşi):

Constanta...

| Brâncuşi a răspuns (pentru M3M4gdy):

Ai multe opţiunii du-te unde crezi că îţi este mai bine pentru tine, salut.