| Ioanaa_5834 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu o intrebare nu foarte complicata pentru cei care stiu despre ce este vorba. Asa, deci vreau sa stiu ce as putea face dupa ce termin liceul economic(posta si telecumunicatii).
Multumesc anticipat.[Funditaa].

2 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Buna Ioana. Dupa ce termini liceul economic ar trebui sa dai la facultate unde ti se vor deschide mult mai multe posibilitati si vei avea mai multe optiuni de unde sa poti alege.

| Onutsu a răspuns:

Posta si telecomunicatii? am un prieten acolo, poti iesii ceva la posta, foarte sus tongue nu chiar postaritza, dar am auzit ca e ceva tongue. Avand in vedere ca esti fata ai ajunge ceva la sediul Romtelecom, clicknet etc.denasteatonguecasiera.parerea mea.