| Lovelyix a întrebat:

As vrea sa merg cu familia in Italia . ( sa isi gaseasca mama un loc de munca acolo , ca asistenta medicala). Mai exact, in Padova. Cum e acolo? Cat este salariul unei asistente? Cat costa un bilet de avion?
Cine raspunde la toate intrebarile de mai sus, primeste fundita. Merci! :*

Răspuns Câştigător
| xMădălina a răspuns:

Buna.Si mama mea a fost plecata in Padova si a fost multumita de salar. De obicei pe langa Milano sunt salarii mari mai ales in domeniul medical, din cate stiu eu o asistenta poate avea salar minim 1500 de euro.
Padova ca zona e extraordinara, tinand cont ca este aproape in nord cea mai dezvoltata zona a Italiei.
Un bilet de avion poate fi de la 50 pana la 80 de euro. big grin

2 răspunsuri:
| abubusd a răspuns:

Padova este un loc absolut minunat

| Lovelyix explică:

Multumesc foarte mult!