| NastaseAlina a întrebat:

As vrea sa-mi accesorizer hainele si ghiozdanul cu niste insigne. Sugerati-mi si mie, va rog, niste site-uri de unde pot cumpara insigne ( gen : fete zampitoare, floricele sau chestii amuzante )! Dau funda big grin!

2 răspunsuri:
| Mariuca4562 a răspuns:

Pai daca vrei insigne dinacelea cu cantareti sau cu ce o fi poti sa-ti iei de la chiosc. Funda?

| KittyKatlove a răspuns:

Cauta pe okazii.ro, uite linkul sa iti fie mai usor. http://www. okazii.ro/accesorii-birou/tehnica-birou/insigne-zambitoare-set-3-buc-a118419304 PS: sper ca te-am ajutat