| 9dianaa a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un laptop pentru uz personal, teme, sa mearga bine, sa vad un film ceva, eventual si pentru un joc ...Ai mei mi-au spus ca nu conteaza pretul, sa fie bun :*. Ce imi puteti recomanda? Multumesc frumos, ofer funda :*

Răspuns Câştigător
| Johnny19 a răspuns:

laughing nu iti lua Apple. lasa brandul de-o parte. ce iti recomand eu alege intre Dell si HP..sunt cele mai bune pe piata la momentul de fata. eu am HP insa Dell este si mai bun. am sa caut ceva modele pentru a-ti arata insa te rog laughing nu iti lua Apple doar pentru ca este o moda.asta daca vrei performanta. happy

| 9dianaa explică (pentru Johnny19):

Multumesc pentru sfaturi! m-am razgandit in legatura cu laptopul, imi iau tableta laughing Samsung Galaxy Tab 2, ce parere ai?:*

3 răspunsuri:
| Alinaaa03 a răspuns:

Poi ru am marca Toshiba asta ii in jur de vreo 20 de milioane da daca zici ca nu conteazaa pretu ia-ti un Apple vezi aici mai ieftine:http://www.emag.ro/......puri/apple
sper sa t5e fi ajutat (si Acersau Hp is bune:D)

| Daniel_Danciu_1991 a răspuns:

Asta e bun la toate si nu e nici foarte scump.;)
http://www.emag.ro/......ENZPKBBBM/