| anonimca a întrebat:

As vrea sa-mi dati idei sfaturi cum pot sa-mi recuperez dragostea adica fostul prieten care la moment imi este un simplu prieten! Va rog ajutati-ma tii chiar foarte mult la el si nu stiu ce sa mai fac.)

1 răspuns:
| AlexandruRares a răspuns:

Parerea mea, incearca sa petreci mai mult timp cu el, dai de inteles ce vrei sa faci, arata-i ca tii la el apoi incearca sa-l faci sa inteleaga ca inseamna mult pentru tine si in cele din urma spune-i ca il vrei innapoi
Singura problema e ca daca isi gaseste pe cineva o sa fie dureros pentru tine
Mai dureros decat iti imaginezi Imi pare rau sa iti spun asta