| georgy362 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa-mi spuneti ce programe sunt de modificat pozele dar nu sa le platesc asa ceva in care sa decorezi poza in afara de photo shine mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| AsianKiduu a răspuns:

Pai, daca vrei cu inimioare si tot felul de chestii din astea, eu iti recomand Photo Shcape.happy Daca vrei sa iti retusezi pozele, incearca Photoshop, sau ceva mai simplu, Photo Editorhappy!

2 răspunsuri:
| AndreeaMD a răspuns:

Paai sunt cam astea :
-PhotoScape
- Picasa
- PhotoPlus
- TheGimp

Cam atatea stiu eu big grin. Sper ca ti-am fost de folos. fundita?hee hee :*

| Ralucutza_Ralu_1999 a răspuns:

Pizap photoscape etc