| 000M1ha3la a întrebat:

Buna TPU as vrea sa-si explicati cum pot deveni reprezentanta la o revista si recomandati-mi o revista

1 răspuns:
| Annonnymous a răspuns:

Hmm nu poti deveni asa repede reprezentanta unei reviste,intii trebuie sa te interesezi daca ofera castinguri,trebuie sa ai in ebook,o carte de vizita cu informatiile tale(foto, nume prenume, greutate, inaltime, ect.)Sau cel mai sigur e sa te adresezi singura la directia revistei pe care o doresti