| mada00madalyna a întrebat:

As vrea sa stiu care tunsori pentru fete sunt la moda.In aceasta toamna merg la liceu clasa a 9-a.Am parul lung si as vrea sa fac in forma de V, dar imi este frica ca nu imi va sta bine. Puteti sa imi spuneti diferenta dintre filat si in V? Voi ce tunsori alegeti?

Răspuns Câştigător
| xtembix a răspuns:

La moda este ceea ce iti sta tie bine. Te inteleg, vrei o schimbare. Intre filat si V nu e mare diferenta, dar te poti duce la coafor si hairstylistul iti poate recomanda o tunsoare care sa te avantajeze.

2 răspunsuri:
| MyaEmy a răspuns:

Depinde ce tip de par ai.ok il ai lung dar cret/drept/ondulat?
-Daca il ai lung si drept te sfatuiesc sa ti-l filezi,
-Daca il ai lung si ondulat tunde-te pana la umeri in scari(ti-ar sta foarte bine),
-Daca il ai lung si cret lasa-l asalaughing
Sper ca te-am ajutat happy

| badearazvan a răspuns:

Cand filezi parul frizerul foloseste o foarfeca ca un pieptan (asa e la baieti la fete nu stiu) si iti taie din firele din par vezi ca pe net exista un fel de jocuri care iti incarci poza ta si ii pui diferite frizuri