| BobicaMicutsa a întrebat:

Aş vrea să ştiu cum se sărută cu limba... Ştiu că e o întrebare nebună, dar vă rog să mă ajutaţi >:"

Răspuns Câştigător
| Anonimow a răspuns:

Pur si simplu va lipiti buzele sa zic asa si scoti limba si incepi sa lingi usor limba partenerului.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută tutoriale pe YouTube.

| chazz a răspuns:

Te duci spre el:deschizi gura iei limba usor si rotesti cu a lui rolling on the floor.
si vezi sa nu te "duci ea i nfata" o tii normal ca sa nu il sufoci...
Numai bine!
nu conteaza daca nu va iesii bine din prima, nici eu nu sunt un mare maestru happy

| AliveOne a răspuns:

Urmeaza-ti instictul crede-ma iti va fi mult mai usor corpul va actiona singur dupa