| UnOar3care a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu daca mai sunt adolescenti care se uita la animeuri de exemplu "Naruto" "Bleach" si altele. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| flore45 a răspuns:

Prezenta...si am cativa prieteni care se mai uita. Fiecare cu gusturile lui. Fundita?

3 răspunsuri:
| ThisSummerIsZu a răspuns:

Da normal, sunt facute pentru adolescenti, captivante, pline de actiune, au o poveste foarta buna, ce sa mai zici merita vazute, mai ales Naruto

| Fridăm a răspuns:

Da, cred că sunt destul de mulţi. Mai ales la Naruto, e ceva comic plus aventură şi suspans, uneori şi scene mai romantice...are tot ce trebuie ca să te facă să te uiţi.happy

| balz a răspuns:

Ai aici un exempul., eu ma uit laughing.e ceva anormal? happy