| Cristina1010 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cum ar trebui sa fc un baiat sa ma observe si cum sa-l fac sa ma sarute sau mai bine zis cum sa sarut eu ( sunt cam timida) ai nu prea le am cu sarutul happy pls ajutor

2 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Pai.cand treci pe langa el te prefaci ca te impiedici si imprastii cartile pe jos. Daca e gentleman te va ajuta sa le ridici.si e un prim pas happy big grin.Si cand se uita la tine zambeste-i, fa-i cu ochiul.etc.Sau daca nu se uita, uita-te tu la el foarte intens pana vi se intalnesc privirile.Da-i de inteles ca il placi prin gesturi marunte.