| SaraSari a întrebat:

as vrea sa strang 500 lei pana la sfarsitul lui martie 2014 ca sa imi iau in aprilie de ziua mea un yorkshir terrier, cum sa strang banii, am 17 ani si nu stiu daca gasesc ceva de lucru, cum sa strang banii acestia? multumesc

2 răspunsuri:
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Pai...din banii de buzunar poti sa strangi.Pui la pusculita 5-10 lei in fiecare zi si asa cred ca strangi 500 de lei pana in martie.winking

| CaptainPanda a răspuns:

1)i-ati ceva de lucru
2)recicleaza
3)mai vinde din chestii(poate daca e un targ la tine in oras)