| oanaonutza2002 a întrebat:

as vrea sa va cer sfatul. La sc eu si colega mea stam intr o banca mai in fata clasei, dar azi ne am mutat mai in spate(in niste banci libere). In locu nostru unde stam de obicei au venit 2 baieti si au zis ca o sa stea pe locurile noastre doar azi..insa azi la dirigentie au intrebat o pe diriga daca ar putea sa ramana acolo, iar diriga a zis"da", si acum ma simt ptn izolata.k acolo in fata : 1. eram langa rietenele mele si 2. pot spune ca era intr un fel locul meu "noros"..mereu am luat note mari cand am stat acolo.+la teste eu si fetele de acolo ne mai ajutam etc.si na acum aia 2 stau acolostraight face| si in pauza am vbit cu diriga da ea a zis ca ii lasa si pe ei sa stea ptn acolocryingsi e nasol. ce sa fac? adica nu mi convine delocc situatia.sad help pls

2 răspunsuri:
| BeckhamRZM a răspuns:

Nu vei murii, crede-mă. Nu iei note bune din cauza băncii. Iei că știi, că ești ajutată de minte.

| SkyPilot a răspuns:

Las-o cum a cazut. Mai in spate e distractie mai mare.