| dulkika a întrebat:

As vrea sa va intreb care este diferenta dintre download si upload? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| rrarres a răspuns:

Pai download inseamna ca iei ceva de pe net de exemplu si il bagi pe calculator si upload inseamna ca pui tu ceva din calculator pe net. Fundita?big grin

3 răspunsuri:
| theLOVEsc a răspuns:

Downloada= ca scoti ceva dp internet de ex un joc sau o piesa
upload=ca pui ceva pe internet

| Arculet a răspuns:

Download-a lua ceva de pe internet
upload-a baga ceva pe internet

| mjihaela a răspuns:

Pai a download insemna a descarca un joc eu stiu un program o melodie iar a uploada inseamna a incarca ceva!big grinfunditasmugsmug