| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb cum este la profil de stiinte naturale si protectia mediului, o prietena de-a mea ar vrea sa se transfere acolo si nu stie despre ce este >vorba?thinkingthinking FUNDAhappyhappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| adelina899 a răspuns:

Buna happy
Eu sunt la acest prosfil dar nu prea e de mine... se face chimie biologie si fizica mai intensiv, bacul se va da la romana matematica ( m2) si una la alegere dintre chimie, bio si fizica + competentele la engleza si TIC big grin e un profil ok daca te "intelegi" cu materiile enumerate mai sus eu sunt mai mult cu literatura si na... oricum bafta :*