| EuOanaEu a întrebat:

As vrea sa va intreb cum pot avea mai multe optiuni de culori pat mess adica sa-mi schimb culoarea mess cu ceva nou se poate downloada de pe google? Cel mai bun raspuns primeste funda

2 răspunsuri:
| Blackye98 a răspuns:

Hey! La mess in dreapta sus de tot la bara este o optiune la care iti arata mai multe culori pentru messul tau.Noroc!winking

| EuOanaEu explică (pentru Blackye98):

Blackye98 stiu de acea bara dar eu vroiam sa stiu daca pot adauga mai multe nu numai cele 14 in acea lista