| PyTyKu a întrebat:

Buna TPU as vrea sa va spun ceva este o fata care imi place foarte mult dar imi este "jena" sa ii spun in fata sau pe mess, tellefon etc. Ce pot face ca sa ma placa aceasta fata repede sunt disperat pana nu o so pierd va rog please please please

Răspuns Câştigător
| kiduu97 a răspuns:

In primul rand calmeaza-te, in al-II-lea rand nu trebuie sa vada ca esti disperat.Stai pe langa ea.socializeaza...si ea isi va da seama

3 răspunsuri:
| Cristi_1137 a răspuns:

Prietene, dupa fete si autobuz sa nu alergi niciodata. Si daca vrei cu adevarat sa ii arati ca o placi nu trebuie sa fii timid. Te duci si o faci sa te inteleaga, te comporti cum trebuie, si prefate ca esti baiatul care o intelege si o iubeste. Dai de inteles ca tii la ea.

| PyTyKu explică (pentru Cristi_1137):

Poi cred ca ai dreptatelaughing

| huuu a răspuns:

Ancearca sa petreci cat mai mult timp cu ea.dar sa nu-i dai de inteles ca o placi.ea singura se idragosti de tine))...