| Mara22 a întrebat:

As vrea sa va spun o intrebare.
As vrea sa imi fac un fel de blog in care sa postez poze funny,sa dau sfaturi etc, etc.
Cum fac?

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Www.tumblr.com

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Recomand cu incredere www.ucoz.ro - eu personal sunt foarte multumita de ceea ce ofera. Avantajul principal pe care-l are fata de alte platforme e reprezentat de forum.ucoz.ro - eu, incepator fiind, aici am gasit ajutor de fiecare data cand am avut nevoie.

| aSmoTique a răspuns:

Poi incearca cu https://accounts.google.com/......rviceLogin sau iti poti face o pagina pe facebook.