| Dyana4603 a întrebat:

As vrea si eu daca puteti sa`mi lasati niste statusuri pentru un baiat care sta mult mai departe de mine, si intr`adevar ca nu avem cum sa simtim sentimente prea puternice unul pentru. celalalt, dar eu m`am atasat de el [incat cred ca am devenit putin geloasa]. El mi-a spus ca`i place de mine si ca ma...`iubeste`, dar el tot mai vorbeste pe facebook cu unele fete. Si am observat ca le trimite emoticoane (gen: :X :* big hug

Răspuns Câştigător
| XxRoyalxX a răspuns:

Noi dam sugestii tu decizi

Statusuri ...hm.uitele pe acestea:
Te iubesc si te ador ca suncha de pe cuptor
Te iubesc, nu te iubesc te iubesc, ce s mai innebunesc!
Nu e bine sa ma indragostesc de tine, e mai bine sa ma iubesti tu la nebunie!
Trupul tau este departe dar sufletul tau este aici
Acum sincer sa imi spui ma iubesti ca pe un cui?
Ma placi, ma iubesti ma doresti, ma scarbesti!
Vrei sa fim prieteni, dar parteneri? mai bine someri...
Sper ca ti-a placut, dar nai baut, pentru ca ai pierdut!love struck
Funda?:*

1 răspuns:
| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute