| mytzzy_8364 a întrebat:

As vrea si eu niste mesaje de prietenie pentru o fata ...va multumesc:*:*si daca se sa fie mai noi ca de ale m-am saturatbig grin

Răspuns Câştigător
| Puf0sheniieee a răspuns:

● Dee ce [ Ea ]? : x pentru că alături de ea blushing Nu [-x veei Fii doar mândră : ) ci şii =p^ Fericit ă ă. ●

● Am. învăţat : x că în viiaţă nu qonteaZă ce aii [-x Cii `p cine Ai;; )

● Mii`ai redus. zâmbetuul :^* pe care. 0datăă rolling eyes îl credeam piierdut.;batting eyelashes

● Tee. Iubescqq : x la nebuniiee \big grin./ aşa cum îţi placee;batting eyelashes ţiieee blushing

● Ea. poate să : x te strângă de mână.să^ţi spunăăă : Rămânem împreună blushing

● Ţiin. la sora mea. maii multt`h ca la Viiaţa meaa blushing Tee Iubescqq

◦ Am. să fiuu : x acol0 când toată lumea. este inp0trivaa tha =p^ Am să. Fiu acol0 să te pot ridicaa =p~!

▪ Dacă, aş puteaa. i`aş da 0 partee :=x diin mineee sad vreau să 0 văd. zâmbiind blushing urlând de fericireee : x

Sperr. : x sa-ti placabatting eyelashes

Fundaaa?blushing