| Elena6889 a întrebat:

Aș vrea și eu niște replici mișto cu care pot să dau rekt. Gen, dacă cineva îmi spune "proasto" cum să îi răspund? Sau dacă îmi arată m***?laughing) Dar nu vreau din acelea din 2012 si luate de pe net. Că așa găsesc și eu. happy DAU FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| RaresHS a răspuns:

Depinde daca e baiat sau fata.

pentru fata:
Fato, tu nu te compari cu nimeni, toti sunt mai buni.
Orice fata are dreptul sa fii urata, dar tu abuzezi de acest drept.
Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?
Ai nevoie de licenta ca sa fii asa urata?

pentru baieti.
Mi-ar fi placut sa fi la TV ca sa te inchid.
Hai spune-ne tot ce stii, o sa iti ia doar 10 secunde.
Ieri te-am admirat toata ziua... la zoo.
Felicitari pentru noua ta prietena… pacat ca nu o place nimeni.

Sper ca te-am ajutat big grin

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Tocmai ne-ai demonstrat că respectivii au dreptate.

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu cred ca exista cineva asa de prost incat sa il inchizi cu o duma din 2012. Toate astea care ti le poate spune cineva sunt fumate deja. Gaseste ceva nou, inventeaza. De aceea ai creier, foloseste-l, e gratis.

| GreenVoid a răspuns:

Nu mai bine ii bati?

| Elena6889 explică (pentru GreenVoid):

De obicei îi bat. Dar mai bine îi fac doar din vorbe.

| Creierash a răspuns:

Daca le dai motive, o sa se poarte asa cu tine. Daca nu le dai motive, nu se vor mai purta. Vezi-ti de treaba si lasa-i pe ceilalti in pace.