| maliyna a întrebat:

as vrea si eu niste status de indiferenta. ceva mai nou:X

dau funda pentru cel mai bun raspunswinking:X:*

Răspuns Câştigător
| Ciupaciupss a răspuns:

Haalaughing)at wits' end astea erau pentru mine nu rolling on the floorrolling on the floor? atunci de mult acum 1 saptamanarolling on the floor)

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Http://www.statusuri-noi.com/
Aici gasesti noutati! papa

| JustMeAndy a răspuns:

1.Nu mai conteaza ce a fost, nu mai conteaza cine esti, viata merge inainte!
2.Nu vreau si nu pot sa-mi mai aduc aminte de tine, totul merge in alta directie de acum inainte!
3.Toate visele mi s-au spulberat si cel in care eram impreuna, nu vreau sa mai aud de tine.
4.Am rupt pozele cu tine, nu ma mai intereseaza!
5.Numarul tau de telefon l-am uitat si nu vreau sa-mi-l mai reamintesc vreodata!
6.Sunt indiferent in tot ceea ce se va intampla cu tine de acum inainte.
7.Nu-mi mai pasa de nimic, viata nu mai are niciun rost.
8.Nimic nu mai conteaza, acum sunt pe un alt drum.
9.Luminita s-a stins si nu vreau sa se mai aprinda, vreau sa incerc altundeva!
10.Ai plecat, dar nu-mi pasa, eu sunt singura persoana de care ma intereseaza acum!

| maliyna explică:

Nu era fa pentru tine era pentru un dobitoc nu stiu daca al stilaughing)))