| Twp3w a întrebat:

As vrea si eu niste sugestii de cadouri de 8 Martie pentru mama... Cea mai buna idee Funda :X... Restu vOturi:*

Răspuns Câştigător
| Johnny_3797 a răspuns:

Un buchet de flori de trandafiri sau macar un trandafir, se poate o felicitare sau o felicitare ce o po-ti face cu miinele tale si un parfum mamei happy

4 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

I'ai un colierwinking o sai palka mai ales ca e de la tine big grin funda puppy dog eyes?

| AliceHappyGirl a răspuns:

Un buchet de flori, o esarfa, un parfum sau bijuterii (daca dispui de mai multi bani).

| lightmyfire a răspuns:

Buna.GREA INTREBARE! Pentru ca nici eu nu prea stiu dar iti dau totusi cateva idei:un buchet de flori, un martisor(din ala din aur/argint se gasesc pe la magazinele cu flori si nu sunt foarte scumpe, in jur de 20 lei), poti mari o fotografie cu tine si cu mama ta sau numai cu tine/numai cu mama ta si o pui in rama.Sunt mule chestii, trebuie sa te gandesti. Daca nu ai bani multi poti totusi sa ii iei ceva simbolic un bibelou micut, ceva care sa-i amintesca de tine si pe care sa-l legi cu un fir din ala rosu&alb si o cutie de ciocolata. Sper ca ti-am fost cat de cat de ajutor.O zi minunatahappy si LA MULTI ANI de 8 martie, E ZIUA TUTUROR PERSOANELOR(IN SPECIAL FETE)

| Maria_7883 a răspuns:

Eu i-am luat mamei mele un pandantiv cu o floricica rosie si un set de mini lumanarele ce au miresme diferite si sunt puse in nitse suporturi mici in forma de broscute.Succes!