| stefania_3113 a întrebat:

as vrea si eu sa ma invete prin intermediul internetului pe scurt cum se joaca sahul sau pokerul, mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| gigi_9924 a răspuns:

Pentru poker poti sa intri pe fulltiltpoker.net la poker school. si poti juca pe play money pentru a vedea cum stau lucrurile

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"As vrea si eu sa ma invete"? Tu vezi cum suna intrebarea ta fato?
Cati ani ai 7 ani? Ca daca ai mai mult esti vai si amar de tine ca nu esti in stare sa editezi o intrebare calumea la varsta ta. Off... off vai de tine!