| Helene a întrebat:

Buna TPU :)!
As vrea si eu un sfat tot cu acel baiat, pentru ca de id'ul lui nu pot sa fac rost, el se uita la mine cand are ocazia, si eu, dar nu pot sa ma uit prea mult pentru ca se baga de seama.
Adica el e timid, si eu la fel, dar nu vreau sa fiu eu prima care zice ceva :(
http://www.TPU.ro/......e-la-mine/ (acesta este intrebarea precedenta, pentru a va face o idee)
Ms mult si am nevoie de ajutor! Aseara ascultam o melodie si imi venea sa plang :(
Merci :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricat de timida ai fi cred ca nu ar fi rau sa faci tu primul pas.macar asa aflii daca te place sau nu...sau incearca sa-l tragi de limba pe prietenul ala a lui.mult noroc.smug