| maliyna a întrebat:

as vreasi eu o adresa noua de mess inainte ma chema madalina bubulin@ da m-am cam plictisit de ea. voi ce ziceci > ce idei aveti/

Răspuns Câştigător
| Ciupaciupss a răspuns:

Hmm. Buna am eu cateva idei...ce ai zice daca ti-ai pune ceva simplu nu stiu ceva ingenul :

- MªÐªĿÿnª εїз
sau:
-Madutsaa
sau :
-Mady...

nu stiu iti poti alege singura nike-ul tau :* gandeste-te ce ti s-ar potrivi

pup:*

2 răspunsuri:
| EuRoberta a răspuns:

Poti pune k numele tau POti pune mada.lina madalinaa(anul nasterii) over.the.rainbow lipici.cu_sclipici baby. xd11 my.star.are.you my.life.(culoarea pref)
Sper ca te-am ajutat

Fundita?

| RautateaTa a răspuns:

Ar suna funny MadaBu'... happy