| Carolinee a întrebat:

Aseara am avut un vis ciudat: Mai intai am visat ca am fost cu prietenii mei inytr-un oras si ca un maniac cu un buldozer ne urmarea. Apoi un baiat (nu i-am vazut fata) a incercat sa ma salveze si apoi am fugit impreuna. Dupa aia am inceput sa ne placem reciproc... si chestii siropoasa. Dar mai spre sfarsit fugeam de el si aveam senzatia ca vrea sa ma omoare. Dar apoi m-a gasit si mi-a spus ce de ce am fugit ca el ma iubeste si apoi m-a sarutat!
Eu vreau sa stiu ce inseamna : ca nu i-am vazut fata dar eram indragostita de el! Am vazut doar ca are parul brunet.

Cine imi da raspunsul cel mai clar primeste fundoi!

Răspuns Câştigător
| Roxaname a răspuns:

Visele reprezinta dorintele sau temerile noastre visul tau pote s-a reprezinte ca it era teama de cineva care vrea sa te omoare iar dorinta de a fi salvata de cineva si s-a te indragostesti de o persoana care s-a te placa fundita happy