| Sabina_1904 a întrebat:

Buna TPU.aseara am cunosc un baiat dragut care e mai mic decat mine cu un an are 14 eu 15.si mi-a zis ca-s draguta de n ori si ca ma place.si a rugat-o pe o f buna prietena sa-l ajute sa fie cu mine. voi ce credeti?

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pff, te place.sincer,cred ca e cam ciudat ca tu nu ti'ai dat seama laughing. voi chiar nu mai ganditi? raised eyebrows. oare ce sa insemne? nu te place deloooc.chiar nu straight face. mai cunoaste; l intai, nu numai prin intermediul lui.intreaba mai multe persoane ce parere au despre el, s'ar putea sa te inseli dupa, si sa regreti ca ai fost cu el.