| bogdanpascani a întrebat:

Buna TPU.asi dori sa stiu la ce post de radio sunt acum escu si andrei? inainte erau la radio21 si prezentau driftul de noapte dar acum nu mai stiu nimic de ei.merci funda pentru cel ce ma infoarmeaza primul

2 răspunsuri:
| Swear a răspuns:

Nu mai sunt nicaieri vor reveni cu un alt radio nou.

| andreiradio21 a răspuns:

Salutare Bogdan.Ma bucura faptul ca dupa atata timp de cand emisiunea nu mai este lumea tot intreaba de ea.Din pacate Escu nu mai lucreaza la Radio 21, deci emisiunea Driftul de noapte nu mai exista! Acum prezint matinalul de weekend (la Radio 21 evident) alaturi de Anca si Shurubel.Sambata si duminica de la ora 08-12.Seara buna tuturor.