| Yosifica a întrebat:

asta seara merg in parc cu iubitul si inca o prietena, am sa`mi iau un maieu negru simplu, niste blugi maro spre gri si in picioare nu stiu sa`mi iau tenisi roz sau albastrii? s parul cum sa-l fac sa-l las liber sau sa-l prind intr-o coada? ps mentionez vreau sa ma simt comod si sa nu mor de cald. Blugii sunt lungi si stramti

3 răspunsuri:
| InvisiblePinkUnicorn a răspuns:

Sincer, o sa ai prea multe culori pe tine si o sa arati oarecum aiurea. Eu una ti-as zice sa porti acel maieu albastru, blugi negrii si tenesi albastri. Sau maieu roz si tenesii roz, ar venii o combinatie mult mai buna. Iar parul incearca sa il prinzi intr-un coc mai slabit si sa ai cateva suvite de par foarte subtiri, rebele pe fata. O sa il dai gata cu asta.

| Delia1992 a răspuns:

Prinde`ti parul intr-o coada, daca il lasi desprins o sa iti fie cald.iar tenesii albastri si iti poti prinde parul cu un elastic albastru ca tenesii.

| DaaaDita a răspuns:

Pai sa incepem cu parul: prindel intr-un coc in varful capului sau incearca sa il prinzi intr-o coada si apoi fai niste bucle lejere.incearca sa iti cauti un maieu albastru sau roz pentru a merge cu tenisii sau pastreza-l pe cel negru si accesorizeazal cu ceva potrivit tenisilor. Poti incerca si niste pantaloni scurti pentru ca s-ar vedea perfect cu tenisii si maieul.in ori ce caz distreazate!