| alexy a întrebat:

TPU! Astazi este ziua mea de nastere si as vrea sa imi faceti si mie un favor.Va rog sa urmariti acest video:http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =8p4zBOjm9Sc
Si daca vreti sa imi ziceti "La multi ani" m-as bucura si mai mult. Dau fundita si voturi.

Răspuns Câştigător
| SpuFF a răspuns:

Este foarte frumos acel video. Naruto si Hinata sunt doua personaje foarte speciale si asemanatoare la fire. Si iti doresc un La Multi Ani calduros! Sa ai tot ce iti doresti, sa te bucuri de varsta implinita, sa primesti cadouri frumoase si sa ai cea mai frumoasa zi din an! plina cu soare si caldura! cu drag si cu pupici, spuFF happy

5 răspunsuri:
| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Buna...Cineva acolo sus te iubeşte…cineva aici jos tine la tine. La mulţi ani!
lค ๓ยltเ คภเ!
aaaaaaaaa si am uitat este super videoclipul[dar am si eu o intrebare, oferi fundita?]

| YoYo a răspuns:

La multi ani! si froarte frumos videoulbig grin

| alexy explică:

Mi-au placut toate raspunsurile.Multumesc din suflet!:*

| analoveskorea a răspuns:

Foarte dragut videoclipul, cat despre faptul ca e ziua ta nu pot decat sa-ti urez un calduros Sa ai parte de muuulte bucurii, impliniri si satisfactii! Sa ai sufletul si spiritul mereu tanar! Sa ai parte de prieteni si cei dragi sa-ti fie mereu aproape!
Fericire, Implinire si mult Noroc! si daca se poate sa fii mandra ca presupun ca esti fata de faptul ca te-ai nascut in ianuarie

| VladsBoss99 a răspuns:

La multi ani