| didii a întrebat:

Buna TPU.

Astazi, l-am sunat pe prietenul meu, si nici n-am apucat sa-i spun ceva ca mi-a spus : "M-am plictisit de tine, esti libera, PA!" si mi-a inchis in nas.
L-am mai sunat dar nu mi-a raspuns.

Sunt foarte deprimata din cauza asta, credeti ca ar trebui sa-l intreb daca vrea sa ne impacam?

Fundoi pentru cel mai detaliat raspuns!

7 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Sincer, mi se pare un misogin, nu cred ca merita sa suferi pentru el.Nu cunosc motivele pentru care a facut acest gest, probabil se crede centrul Universului. Nici nu cred ca e baiat din moment ce se comporta astfel cu o fata.
Asa ca, sfatul meu este sa il cauti doar ca sa stabiliti situatia, sa aflii si tu de ce ti-a facut asta si sa nu ramai in dubii, dar sa nu-l mai cauti pe viitor, probabil iti va face asa in continuare.
Succes, pa`pa!

| Pho3nix a răspuns:

Asta e modul lui de a se desparti de cineva? E un mare idiot.
Nu-l mai suna. Nu merita. Uita-l pentru ca e un nesimtit, needucat. etc.

| anonimaa a răspuns:

Iubito, DA'L DRACU! nu te supara pe mine sau pe expresie dar de ce alergi dupa acest gunoi?
ce o sa faci? sa te pui in genunchi in fata lui pana va accepta din mila sa va impacati?
sunt tone de baieti care te asteapta si tu, stai si suferi dupa acest.nici nu am cuvinte sa exprim. sa'l suni? ne intrebi daca sa'l suni? de ce te dai de ceasul' mortii degeaba? nu'ti va raspunde.
gata. it's over. pa si pusy.
mergi mai departe si fi happy. acest baiat-daca poate fi numit asa-, nu merita sa il plangi. de acum ii spui PA si pentru tine din aceasta seara, nu mai reprezinta NIMIC.
multa bafta! xoxo pup, miruna

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Hmm...thinking Diana te cheama nu?

De ce sa-l mai suni inca odata? ca sa te faca sa suferi mai mult? si sunt sigura ca nu iti va raspunde...

Te asigur si-a gasit alta!

A... da el este baiatul acela care ne-ai povestit in intrebarile celalte?thinking

Eu iti spun atata: NU FI FRAIERA, sunt ogramada de baieti care te asteapta... de ce sa plangi pentru un PROST (scuze daca te-ai suparat ca l-am jignit)?

NU MAI FI FRAIERA!

doamne :s trebuie sa va dea un copil de 11 ani explicati laughing

M-am maturizat repedehee heerolling on the floor)

Bye-bye love struck Si te pupa jeankiss

| Nimeni a răspuns:

Ti-ar placea sa-l suni a2-a oara si sa-ti spuna ceva mai grav? Ai avea mai mult de suferit, deci ti-a zis ca "Esti libera", adica intre voi nu mai e nimic. De ce sa fii tu cea care umbla dupa el, daca el asa "frumos" stie sa puna punct unei relatii?! Stiu ca ti-e foarte greu, te gandesti la el, dar o sa iesi mai bine daca nu-l mai cauti nici tu. Succes!

| crrinnaaa a răspuns:

Sincer. nu ar trebui sa incerci sa te impaci cu el

doar suna-l sau vb cu el. si cerei niste raspunsuri cum ar fi de ce a facut asta? sau ce nu ii mai place la tine?

dupa ce primesti raspunsurile acelea fiind cele asteptate sau nu. sa incerci sa uiti de el. adica sa nu va mai intalniti afara sau daca il vezi pe strada sa nu incerci sal eviti ca devine penibil...

iar acum depinde daca chiar il iubesti si tii la el. o sa iti fie greu sa-l uiti. dar incearca nu stiu sa te apuci de citit o carte de jucat jocuri video sau pe pc. de vizionaat filme. si tot felul din astea.

| Lolo_3214 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa-l intrebi daca vrea sa va impacati.happy
Cred ca ar trebui sa ii ceri o explicatie in primul rand, iar daca ti-o tranteste cu "m-am plictisit de tine","te-ai schimbat" e clar ca nu avea nici un sentiment pentru tine...
E mai greu la inceput dar incearca sa te mentii ocupata astfel incat sa nu-ti mai stea gandul la el ...Sunt o gramada de baieti mult mai buni ca dansul care nu ti-ar da liber in felul asta pe motiv ca s-a plictisit negandindu-se la tine nici un pic.
Bafta!