| Puglife a întrebat:

Astăzi m-am despărțit de iubitul meu iar acum sunt foarte tristă deoarece s-a despărțit de mine pentru ceva ce nu am făcut! El crede că l-am înșelat dar nu-i adevărat! Am încercat să vorbesc cu el dar m-a blocat peste tot! Sunt foarte tristă ce ar trebui să fac? (Dau fundă) (fără răspunsuri gen treci peste)

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca nu sa treci peste, atunci ce vrei sa faci? Sa te pui in genunchi si sa te rogi de el sa te ierte? E un nesimtit! Nu da doi bani pe tine si tu vrei sa te "ierte" si sa fie din nou cu tine. Cel mai probabil a spus ascest lucru ca sa aiba motiv sa se desparta de tine. E dureros dar asta e adevarul. Chiar trebuie sa treci peste si sa iti gasesti pe altcineva care sa te respecte. Da dovada de maturitate si accepta situatia.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi depinde și de ce crede asta. degeaba spui asta dacă poate chiar a făcut ceva nasol și nu realizezi

| Reghqen a răspuns:

Așteaptă, o să te deblocheze el într-o zi.
În cazul în care nu o să te deblocheze sună-l cu alt telefon cu număr ascuns, iar dacă nu îți răspunde te duci acasă la el și suni la ușa până nu iese cineva și ii spui ca vrei să vorbești cu el despre ceva important și ca nu pleci până nu iese din casă laughing
Aștepți câteva minute, ore, fa într-un mod să te vadă de la geam nu știu, iar dacă nici așa nu vrea să vorbească cu tine te întorci acasă la tine și mai bine îl uiți. Dacă te-a blocat așa repede și nu vrea să mai audă de tine ma face să ma gândesc ca nu a ținut la tine cu adevărat!

| Stefan2K20 a răspuns:

Pai si ti se pare ca avem noi ce sa-ti spunem, iar la faza cu trecutul peste ce ai vrea sa-ti spunem daca el ti-a dat block peste tot, ti se pare ca ai ce sa faci? Du-te la el si vb cu el, sau e,, iubit" online, daca l-ai cunoscut online si nici nu stii unde locuieste e clara treaba. Noi n-avem ce sa-ti facem!