| mada_4477 a întrebat:

ati putea sa-mi da-ti niste ideii? ce cadou as putea sa-i cumpar prietenului meu de ziua lui?

2 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

... gandeste la ceva ce poate cu adevarat sa-i placa. Incearca sa il intrebi pe internet care ii sunt hobyurile sau alte activitati care il pasioneaza. In caz ca nu exista ceva bine definit un parfum ar putea fi folosit ca cadou. Dar bazeazate si pe parerea lui afla ce ii place, si sper ca nai pus intrebara asta cu o zii inainte sa fie ziua lui.

| roby2oo0 a răspuns:

Mada ai putea lua o masina laughing nu te superi pe mine nu laughing...cred ca soramea esti