| N0Nam3_1251 a întrebat:

Buna TPU... Auziti cam ce pret are un shih-tzu? Sunt din constanta. Pls help me :*:*... Rasplatesc cu FOONDA:X si multi pupici

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Iti recomand sa incerci la un pet-shop. Un catel din rasa shih-tzu costa in jur de 20 de milioane, poate chiar mai putin, cam 16.

| Jony123 a răspuns:

Ce e shihi-tzu?

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Am gasit aici o oferta de shih-tzu
http://www.constanta.aaz.ro/list_cats/31/VANZARE/shih-tzu

Cainii de rasa asta pot ajunge la 150 de euro sau si mai mult. Depinde de unde vrei sa cumperi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa-mi iau eu acum 2 saptamani. si costa 900 ron la un pet shop in buc, poti gasi si la 150 euro. Pretul cam ast e 150-250 euro.