| TheAngelInPink a întrebat:

Azi 8 Mai e ziua mea de nastere. Dar faza e, ca la facebook, apare ca ziua mea e pe 9 mai. Cu toate ca eu stiu foarte sigur sa am pus-o pe 8 Mai. Am cautat cateva chestii, si am vazut ca facebook-ul nu are data buna la calendar ( Cum azi e 8, la facebook scrie ca e 7). Stie cineva cum pot schimba data unei zile pe facebook?

1 răspuns:
| UtilizatorulN a răspuns:

Dai la Timeline settings, sau "Update info" si selectezi ziua exacta in care esti nascut/a big grin