| anonim_4396 a întrebat:

Azi a fost prima mea zi de >liceu:... Totusi, mi s-a parut tare aiurea; ma simteam stingher de toti si de toate. Eu sunt si mai timid si nu prea pot sa intru intr-o conversatie, doar daca fac ei primul pas... Am 31 de colegi si nu stiu daca ma voi obisnui. Parca nici nu as mai vrea sa merg la scoalahee hee. Daca puteti sa ma incurajati cu ceva, v-as fi foarte recunoscatorsad.

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Daca azi nu ai reusit, maine da noroc cu toti baietii si pupa toate fetele, prezinta-te si totul o sa fie bine, ai sa vezi. Nu-ti fie frica ca nu te mananca nimeni.

| princess97 a răspuns:

Nu trebuie sa te simti asawinking. sunt colegii tai si pana la urma o sa fiti impreuna in aceeasi clasa ceva timp happy.in scurt timp nu o sa te mai simti asawinkingtongue