| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a întrebat:

Azi am cumparat revista ELLE (cea cu Rita Ora pe coperta ) si ca bonus am primit inca o revista si un catalog de la Avon. M-am uitata putin in el si sunt lucruri care as vrea sa le comand. Sti unde trebuie sa pun comanda si daca pot sa o pun?

Funda.

1 răspuns:
| zidarcristi a răspuns:

Da trebuie sa te faci reprezentant oriflame si pe catalog iti da un nr suni la el dai codrile de la produsele pe care vrei sa le cunperi si peste 1 sapt 2 vine nota de plata pe care o platesti la posta sau prin pay poynt
bafta!
Funda?