| al3utzu a întrebat:

Azi am dat de o problema majora. O asazisa prietena i-a bagat in cap tot felul de minciuni despre mine fetei pe care o plac. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| DeeDee a răspuns:

Confrunta fata care a spus minciuni despre tine in privat, intreab-o de ce a facut asta si spune-i sa ii spuna adevarul fetei aceleia de care iti place. Daca refuza, o iei de manuta si mergeti impreuna la fata de care iti place, si ii spui acelei fete tot, avertizand-o ca un baiat amabil ce esti sa nu mai aiba incredere niciodata in acea fata care o minte in fata. Fii ferm pe pozitie chiar si in prezenta fetei pe care o placi. Mult succes!

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sa treci peste sa nu te mai zbati
Cu cat te zbati cu atat de cufunzi in " rahat "
Orcum daca aia a mancat rahat ce sa-i faci
Cu cat te strofoci sa ii arati ca nu e adevarat
cu atat va vedea opusul
Asa e omul
mai bine las-o balta sa descopere ea
Tu doar spune-i ca daca cineva manaca **** ea nu neaparat trebuie sa creada'
rapp rull'z [; x]

| Muflă a răspuns:

Poate "prietena" ta e puțin geloasăhee hee Vorbește mai întâi cu ea și încearcă să afli DE CE a făcut chestiile astea. După ce ți-ai rezolvat treburile cu prietena ta poți să vorbești și cu tipa pe care o placi și s-o convingi că au fost doar bârfe