| asjkldfg a întrebat:

Buna TPU azi am incercat sa dau un vot si mi-a zis ca :"Statutul de membru junior nu permite sa votezi" de ce? Pana acum puteam vota! Ce s-a intamplat?

Funda + voturi tuturor (DACA VOI MAI PUTEA DA...crying

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cătălin Teniță, cel care a înființat site-ul, a intervenit, și a început să ia anumite măsuri pe acest site. Userii care nu au minimum 100 de răspunsuri, nu pot raporta, vota și posta mesaje pe chat-ul TPU.ro.Ei se numesc membri juniori. Dacă vei ajuta comunitatea și vei avea peste 100 de răspunsuri, vei deveni user senior și vei putea beneficia de dreptul de votare/raportare.
Citește mai multe, la ultima postare scrisă pe blog-ul TPU.ro "Marți, 30 august".
Baftă!

3 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Poi,de ieri s-au diferentiat userii:juniori si seniori.Seniorii au mai multe optiuni decat juniorii, dar stai calma; cu cat folosesti TPU mai mult, cu atat o sa ajungi mai repede la Senior si o sa poti vota. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o sa poti da nici voturi, deci nu raspund. Oh...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
S-au adus modificări site-ului și asta este un lucru bun.
Pa, pa.