| Florinnnnnnnn a întrebat:

Azi am mers la verii mei mi-am lasat telefonul pe masa iar apoi cand m-am intors in bucatarie unde l-am lasat si l-am aprins scriea : Prea multe incercari esuate! Pentru deblocare, accesati contul dvs. Google. Nume de utilizator (e-mail)
Parola
Conectativa
Am incercat sa bag contul google n-a mers si mi-am facut unul nou dar tot n-a mers. Am un Cosmote MOVE. Codul de la telefon pentru deblocare il am pe desen cu forme. Am mai bagat parola inainte gresita dar se blocheaza doar pentru 30 sec. Funda cel mai bun raspuns. Rpd.

4 răspunsuri:
| catalinnaelena a răspuns:

Exact asa am patit si eu... am Samsung galaxy si am asteptat circa 30 de minute si nu mi--a mai cerut...

| ciber a răspuns:

Dai restart si vezi daca merge vreun cont daca nu reseteaza la setarile originale

| Florinnnnnnnn explică (pentru ciber):

Eu pot sa bag doar contul nu pot sa accesez nimic n-am cum sa ma duc la setari

| ciber a răspuns (pentru Florinnnnnnnn):

Inchizi telelfonul si cind il pornesti tii apasate butoanele power si home si din cele de volom selectezi restart san ceva asemanator.
mult noroc!