| Mariiaaa a întrebat:

TPU azi am o intrebare prosteasca dar vreau sa vad parerile baietilor.Intr.o zi eram la ora de sport si eu m.am duc sa iau mingea si un tip se uiat extrem de mult la mine cu o fata gen:"hee hee", il plac si stie nu stiu ce sa mai cred. Oarece simte ceva pentru mine? Nu vreau sa ma luati cu raspunsuri ca:"ce intrebare prosteasca sau ceva genu".

Răspuns Câştigător
| HasisS a răspuns:

Stiu eu,stiu eu!
Eu cand ma uit asa la o fata,clar vreau sa o atrag,si sa-i arat ca imi place de ea. Daca te fixeaza cu privirea,zambind,e de bine. Daca se uita incruntat, probabil vrea sa te omoare sau sa te violezelaughing(glumesc)
Incearca sa te uiti si tu la fel, si cand te priveste si el...fa un semn discret din sprancene sau din ochibig grin

2 răspunsuri:
| UnSimpluGand a răspuns:

Nu poti sa-ti dai seaman daca cineva te place dupa fata lui...mai bien incerci sa vb cu el sau daca iti e greu spune-i unei prietene deale tale.

Sunces

Funda:d?

| CynicalCunt a răspuns:

Ce intrebare prosteasca sau ceva genu.