| Anonimul699 a întrebat:

azi de curand m-am vazut cu o fata pe care o plac, a dat ea niste semne dar nu destule ca ma place,si da,ne-am vazut,am glumit,m-am simtit bine,eu cel putin,nu stiu de ea,si am vazut ca isi tot verifica telefonul, adica am batut atata drum sa ma uit la ea cum sta pe telefon asa ca am luat-o in brate, s-a speriat si a zis "ok, asta e ciudat" si dupa am lasat-o si nu am prea vorbit ca trebuia sa plece dupa 4 minute cu o fata nu stiu unde.Deci revin la placere, abia asteptam sa ne vedem si s-a certat cu mama ei de 2 ori sa ne vedem, acum nu stiu ce sa fac, sa ii spun ca o plac? Imi este frica deoarece am sanse mari la o respingere. Ajutor? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Moldoveanu_Gabriel_1994_LRrs a răspuns:

Pai eu iti spun ce as face in locul tau. Daca iti place de ea trebui sa te comporti foarte frumos cu ea in fiecare zi in care va vedeti, sa o aperi daca cineva se ia de ea fata/baiat, sa o ajuti, sa o sprijini mai pe scurt sa fii mereu alaturi de ea asa am facut eu si am reusit sa ma cuplez cu fata de care-mi place. Sper ca te am ajutat ☺?

2 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Salut, mai bine este sa ii spui, nu stii niciodata, daca te place atunci n-o sa fii refuzat.

| Cnicoleta56 a răspuns:

Cred ca te place