| picturafrumoasa a întrebat:

Azi eu si prietenele mele am gasit o vrabie cu picioarele rupte.Ea isi misca si capul asa..de parca nu ar avea oase.Noi credem ca a adus-o o pisica sau a cazut dintr-un cuib.Este un pui de vrabie si nu stim ce sa facem! Oare are sanse sa mai traiasca? Sau ce sa facem cu ea?
PS. aici nu este veterinar, doar farmacie
si scuze de categorie! rapid va rog

3 răspunsuri:
| IdunnaEnsiferum a răspuns:

Nu aveti ce sa-i faceti din pacate. fara picioare nu se poate descurca, si veterinarul oricum nu are ce sa faca.sad mai bine o lasati asa, asta i-a fost soarta

| lunathemoon a răspuns (pentru IdunnaEnsiferum):

Poate sa sara, nu sa mearga...

| picturafrumoasa explică (pentru IdunnaEnsiferum):

Poate sa sara si mananca foarte bine dar picioarele nu sunt rupte, dar isi misca capul asa ciudat de parca nu ar avea oase